Nea Filadelfia 19°C Overcast

Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής (08/12/2022)

Νέα Φιλαδέλφεια, 02/12/2022

Προς Τα μέλη της Οικονομικής Επιτροπής

KOIN.: Αυτοτελές Τμήμα Νομικής Υπηρεσίας

Σας παρακαλούμε όπως προσέλθετε σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 75 του Ν. 3852/10, όπως ισχύει, την 8η του μηνός Δεκεμβρίου 2022, ημέρα Τετάρτη και ώρα 9.30 π.μ., στο Δημοτικό Κατάστημα (Δεκελείας 97-3ος όροφος) σε τακτική Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής για συζήτηση και λήψη απόφασης στα κατωτέρω θέματα:

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Κατάρτιση προσχεδίου Τεχνικού Προγράμματος και Προϋπολογισμού Εσόδων-Εξόδων του Δήμου οικ. έτους 2023 (επανεισαγωγή).
  2. Επανέγκριση όρων μελέτης και επανακατάρτιση όρων διακήρυξης διεθνούς ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την «Προμήθεια οχημάτων και μηχανημάτων για τις ανάγκες του Δήμου» (Α.Μ. 133/22).
  3. Επανέγκριση όρων μελέτης και επανακατάρτιση όρων διακήρυξης ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια με τίτλο «Δράσεις ηλεκτροκίνησης στο Δήμο Ν. Φιλαδέλφειας – Ν. Χαλκηδόνας» (Α.Μ. 168/22).
  4. Έγκριση 4ης αναμόρφωσης προϋπολογισμού ΠΠΙΕΔ οικ. έτους 2022, βάσει της αριθ. 26/2022 απόφασης του Διοικητικού του Συμβουλίου.
  5. Έγκριση 1ου Α.Π.Ε. – Τακτοποιητικού του έργου «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ & ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΤΙΡΙΑΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΥΛΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ»-Α.Μ. 109/2022.
  6. Έγκριση πρωτοκόλλου παραλαβής του έργου «Έργα αντιθορυβικής προστασίας στη Νέα Φιλαδέλφεια-Νέα Χαλκηδόνα» (Α.Μ. 113/2018).
  7. Αποδοχή δωρεάν διάθεσης προϊόντων στην Δομή Σίτισης του Δήμου.

• Η παρούσα πρόσκληση αναρτάται στην ιστοσελίδα του Δήμου.

ΤΗΣ ΟΙΚ. ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ  ΒΟΥΡΟΣ