Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής (29/12/2022)

Νέα Φιλαδέλφεια, 23/12/2022

Σας παρακαλούμε όπως προσέλθετε σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 75 του Ν. 3852/10, όπως ισχύει, την 29η του μηνός Δεκεμβρίου 2022, ημέρα Πέμπτη και ώρα 9.30 π.μ., στο Δημοτικό Κατάστημα (Δεκελείας 97-3ος όροφος) σε τακτική Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής για συζήτηση και λήψη απόφασης στα κατωτέρω θέματα:

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Έγκριση όρων μελέτης και κατάρτιση όρων διακήρυξης ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού στην Πρόσκληση 08 του Προγράμματος «Α.Τρίτσης» με τίτλο «Ψηφιακές Υπηρεσίες Δήμου Ν. Φιλαδέλφειας – Ν. Χαλκηδόνας» (3η επανεισαγωγή).
  2. Έγκριση πρακτικού αρμόδιας επιτροπής περί τροποποίησης σύμβασης προμήθειας καυσίμων κίνησης οχημάτων Δήμου και παράτασης ισχύος αυτής.
  3. Έγκριση 2ης παράτασης χρόνου περαίωσης του έργου : «Αναβάθμιση κλειστού γυμναστηρίου Νέας Φιλαδέλφειας “ΙΩΝΙΚΟΣ”» (Α.Μ. 90/2020).
  4. Αποδοχή δωρεάς από εταιρεία Σκλαβενίτη στη Δ/νση Κοινωνικής Πολιτικής για τις Κοινωνικές Υπηρεσίες του Δήμου και τις Δομές του.
  5. Έγκριση της διαδικασίας χορήγησης και χρήσης αδιάθετων διατακτικών χρονικού διαστήματος από 1/10/2022 έως 31/12/2022 σε ωφελούμενους του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου.
  6. Υποβολή μήνυσης-έγκλησης κατ΄αγνώστων για την κλοπή καλωδίου που τροφοδοτεί τα σχολεία του 5ου ΕΚ και του 1ου ΕΠΑΛ Ν.Φιλαδέλφειας.

-Η παρούσα πρόσκληση αναρτάται στην ιστοσελίδα του Δήμου.

ΤΗΣ ΟΙΚ. ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ  ΒΟΥΡΟΣ