Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής (11/04/2023)

Νέα Φιλαδέλφεια, 07/04/2023

Σας παρακαλούμε όπως προσέλθετε σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 75 του Ν. 3852/10, όπως ισχύει, την 11η του μηνός Απριλίου 2023, ημέρα Μ. Τρίτη και ώρα 9.30 π.μ., στο Δημοτικό Κατάστημα (Δεκελείας 97-3ος όροφος) σε τακτική Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής για συζήτηση και λήψη απόφασης στα κατωτέρω θέματα:

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Έγκριση όρων μελέτης και κατάρτιση όρων διακήρυξης διεθνούς ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την σύμβαση του έργου «Κατασκευή Προτύπων Διαβάσεων σε Κόμβους του Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας».
  2. Έγκριση όρων μελέτης και κατάρτιση όρων διακήρυξης διεθνούς ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την «Προμήθεια τροφίμων, αναλωσίμων ειδών και την παροχή γάλακτος για το εργατοτεχνικό προσωπικό για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμουυ και των Νομικών του Προσώπων οικ. ετών 2023–2024–2025.
  3. Εξειδίκευση πίστωσης για τις εκδηλώσεις της Πρωτομαγιάς 2023.
  4. Έγκριση έκτακτης επιχορήγησης 2ης Σχολικής Επιτροπής και εξειδίκευση σχετικής πίστωσης.
  5. Αποδοχή δωρεάς από την Εταιρεία ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ για τους σεισμόπληκτους της Τουρκίας και της Συρίας.

-Η παρούσα πρόσκληση αναρτάται στην ιστοσελίδα του Δήμου.

ΤΗΣ ΟΙΚ. ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ  ΒΟΥΡΟΣ