Nea Filadelfia 17°C The description will appear after the cache period.

6η Τακτική Συνεδρίαση Της Δημοτικής Επιτροπής (23-02-2024)

Την προσεχή Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2024, και ώρα 9.30 π.μ., συνεδριάζει η Δημοτική Επιτροπή του Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας.

Για να παρακολουθήσετε ΖΩΝΤΑΝΑ τη Συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής, πατήστε εδώ.

Τα θέματα της ημερήσιας διάταξης που θα συζητηθούν για λήψη απόφασης, είναι τα ακόλουθα:

1. Έγκριση 1ου πρακτικού (ελέγχου δικαιολογητικών συμμετοχής και αξιολόγησης τεχνικών προσφορών), 2ου  πρακτικού (αξιολόγησης οικονομικών προσφορών) ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού της υπηρεσίας «Τακτική συντήρηση και επισκευή οχημάτων-μηχανημάτων έργου Δήμου 2024» (Α.Μ. 101/23) και ανάδειξη προσωρινών αναδόχων.
  2. Έγκριση  1ου πρακτικού (ελέγχου δικαιολογητικών συμμετοχής και αξιολόγησης τεχνικών προσφορών), 2ου  πρακτικού (αξιολόγησης οικονομικών προσφορών) διεθνούς ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την «Προμήθεια καυσίμων κίνησης οχημάτων και πετρελαίου θέρμανσης (διετίας)» (Α.Μ. 48/23) και ανάδειξη προσωρινών αναδόχων.
  3. Κατακύρωση σύμβασης της μελέτης: «Εκπόνηση Μελέτης για την Ανάπλαση του Άλσους Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας» (Α.Μ. 98/2021).
  4. Έγκριση 1ου Π.Κ.Τ.Μ.Ν.Ε.  και 1ου Α.Π.Ε. του έργου «Κατασκευή αγωγών σύνδεσης διαφόρων ακινήτων»  (A.M. : 139/2022).